2478 Flodhästar
4 st, trä. Höjd: 10-23 längd: 14-40 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
4229 Dalahästar
+ träskulpturer, 2+ 4 st. Höjd: 8-17cm
Såld: 800 kr
Såldes den 18 november 2019 -
8342 Hästar
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2019
8341 Hästar
10 st, trä, Leksand. Höjd: 10-17
Såld: 500 kr
Såldes den 22 april 2019 -
4026 Dalahästar
+ häst, 3 delar, Trä, höjd: 4-15 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 1 maj 2017 -
7015 Dalahästar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 3 april 2017
6081 Hästar
2 st, trä, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Såld: 350 kr
Såldes den 17 september 2007